Мартин Тодоров: За пилотите от „M6 Yamaha racing team“ състезанието край Кортен мина добре

„За нас първия кръг от националния шампионат по мотокрос, който се проведе край село Кортен мина добре“, това сподели специално за Motosport.bg главният мениджър на тима Мартин Тодоров.

„При най малките в  клас 50сс Николай Павлов направи отлично състезание. Класира се на 2 –ро място в първия манш и завърши 3- ти във втория, като остана на 3-то място в крайното класиране.

„В клас 65 Дани Цанков спечели надпреварата, като и в двата манша финишира първи. За съжаление той продължава да страда от контузия в рамо. След като се прибрахме започна физиотерапия и няма да може да тренира поне 10 дни.“, продължи с анализа многократният национален и балкански шампион и допълни:

„При 85-кубиковите машини Цветан Бузин направи много добра физическа подготовка. В първият кръг показа много добра скорост, която му помогна да се нареди съответно на 4-то и 5-то място в отделните маншове.

Ивелин Манев започна добре състезанието в клас МХ 1, но за съжаление докато се бореше за 4-то място в първи манш получи повреда в мотора. Във втория манш отново започна добре, но докато водеше борба за третата позиция падна доста тежко. Надявам се до седмица да започне подготовка“, завърши Тодоров.