Две точки разделиха Николай Славов от подиума в 6-ия кръг от българския екстремен ендуро шампионат „Enduro-X Alba Damascena“

Две точки разделиха Николай Славов от подиума в  6-ия кръг от българския екстремен ендуро шампионат „Enduro-X Alba Damascena“. Състезателят на НК Ендуро Виктори завърши 4-ти в крайното класиране в клас „Експерт“, като събра  общо 25 точки от двете изпитания.

„Организацията  беше доста добра, както по отношение на навигацията, така и по отношение на затвореното трасе. По време на навигацията се движех доста бързо и държах челните позиции , но участъка с камъните доста ми се опъна и ме принуди да изостана до  4- то място в това изпитание.  Затвореното трасе беше отлично. Първият манш финиширах на  3- та позиция, а втория завърших 4- ти …така в крайното класиране една позиция ме раздели от стълбичката. Конкуренцията беше доста силна, но аз съм доволен от себе си. Благодаря на момчетата, които застанаха зад мен. Кои са те –  може да ги видите на фланелката с която карам „, сподели специално за Motosport.bg Николай Славов.