Резултати от дисциплината “Ендурокрос” и крайно класиране във втория кръг от HARD ENDURO GORNA MALINA 2020

Riders.Live публикува резултатите от дисциплината “Ендурокрос”, както и крайното класиране във втория кръг от НШ HARD ENDURO GORNA MALINA 2020

Прочетете повече

Теодор Кабакчиев пред Superenduro.org: Горд съм, че съм българин

Теодор Кабакчиев научи, че печели световната титла при младежите в шампионата по Супер Ендуро чрез официалното съобщение от пресслужбата на

Хамилтън с Ямаха YZR-M1 и Роси зад волана на Мерцедес F1 W08 – ВИДЕО

Люис Хамилтън и Валентино Роси си размениха съответно кола и мотор в специално събитие, проведено на пистата Рикардо Тормо в

Виктор Бориславов завърши Републиканското с победа, готви се за МХ2

Състезаващият се за „Мотоспорт“ (Варна) габровски мотоциклетен ас Виктор Бориславов (КТМ) записа победа в последния кръг от Републиканския шампионат по

Много интересно в първия ден на финалния кръг от Републиканския шампионат по мотокрос в Благоевград

На мотополигон „Зелендол”, Благоевград завършиха квалификациите, както и първите маншове в МХ , МХ 40 и дебюта в официални състезания

Обновено трасе за последния кръг от календара на Републиканския шампионат по мотокрос в Благоевград този уикенд

Тази седмица на мотополигон „Зелендол”, Благоевград предстои финалният девети кръг на републиканския шампионат по мотокрос – Grand Prix Благоевград 2019.

Бронзова година за Виктор Бориславов в BMU Европейския шампионат по мотокрос

2019 година се оказа бронзова за младият ни талант в мотокроса Виктор Бориславов. Роденият в Габрово състезател се представи изключително

Отборът на „M6 Yamaha Racing Team“ с предложение и 50-ет кубиковите мотори да станат част от националния календар по мотокрос от следващата година

50-ет кубиковите мотори да станат част от националния календар по мотоциклетизъм. Предложението е те да бъдат обособени в отделен клас

Владимир Георгиев, кмет на община Самоков: Благодаря на организаторите, че се довериха на общината и на Боровец да са домакини на това грандиозно събитие

“Благодаря на всички, че сте днес тук. Благодаря на организаторите, че се довериха общината и Боровец да бъдат домакини на

С габагайди и огромен трибагреник в Боровец започна първият по рода си авто-мото фестивал BALKAN RUN “TOGETHER ON THE ROAD” 2019, който събра „под един покрив“ всички любители с бензин в кръвта, независимо дали на четири или на две колела

Резултати и видео от първите свободните тренировки преди старта за Голямата награда на Чехия от световния шампиоинат по мотоциклетизъм на писта

Пилотът на Ducati в MotoGP Андреа Довициозо оглави първата свободна тренировка от състезателния уикенд на световния шампионат по мотоциклетизъм на

В падока с… Мартин Тодоров за представянето на състезателите на M6 Yamaha Racing Team в 3-ти кръг от РШ по мотокрос

Както Riders.Live по-рано спомена, този уикенд на мото-полигон „Козар Белене“ край град Левски се проведе 3-тият кръг от Републиканския шампионат

Българите пак окупираха първите места в BMU European SuperMoto Championship

На картинг писта „Пауталия” в Кюстендил завършиха състезанията от 2-ия кръг на BMU European SuperMoto Championship и на Републиканския шампионат