Петър Петров с първи точки след рестарта на сезона в световния шампионат по мотокрос

Петър Петров спечели първи точки след подновяването на сезона в световния шампионат по мотокрос в Латвия.  Българинът прибави в актива

Прочетете повече

Linson Moto подсигури награди за най-малките участници в състезанието по мотокрос Grand Prix Девня

Linson Moto подсигури награди за най-малките участници в първия кръг от календара по традиционен мотокрос. Състезанието ще се проведе на

Пилотите на Monster Energy Yamaha Factory Jago Geerts и Ben Watson тренират усилено за „рестарта“ на сезона на световния шампионат в клас MX2

Пилотите на Monster Energy Yamaha Factory  Jago Geerts и Ben Watson тренират усилено за „рестарта“ на световния шампионат по мотокрос

MXGP: Кегумс е готов да посрещне елита на света в мотокроса

След пет месеца прекъсване заради рестрикциите, свързани с COVID-19, световният шампионат по мотокрос стартира отново този уикенд. MXGP на Латвия

Мартин Тодоров: Доволни сме от провеждането на „М6 Ямаха Junior Cup“!

65 състезатели от четири държави -България, Румъния, Молдова и Гърция взеха участие в проведената от пернишкия мотоциклетен спортен клуб „М6

Петър Петров и Николай Малинов са в стартовите списъци за световния и европейския шампионат в Латвия

MXGP на Латвия ще бъде домакин на първото от трите състезание от рестарта на световния шампионат по мотокрос, което ще

Romain Febvre спечели победата в клас 500 сс в състезанието по мотокрос в Arnhem, Петър Петров не завърши

Петър Петров не успя да завърши състезанието по мотокрос в Arnhem, първото след “паузата” преди рестарта на световното първенство. Победител

Arminas Jasikonis с първо време в квалификацията в клас 500 сс в Arnhem, Петър Петров е 14-ти (РЕЗУЛТАТИ)

Arminas Jasikonis записа най-бърза обиколка в квалификациите в клас 500 сс на състезанието по мотокрос в Arnhem. Тройката затварят Romain

Янко Ташев: Няма сила, която да спре истинските моторджии да дойдат на Ридо, въпреки забраната за присъствие на публика

В края на седмицата легендарния мотополигон „Ридо“ в Самоков приема третия кръг на BMU European Motocross Championship и втори кръг

110 завяки за участие на състезанието, което ще се проведе на легендарния мотополигон “Ридо”

Близо две седмици изминаха от състезанието на мотополигон „Горна Росица“, град Севлиево и на ред вече идва легендарния мотополигон „Ридо“,

Завършиха квалификациите за Гран При България в Севлиево

При стриктно спазване на разпоредбите относно правилата за епидемиологичната обстановка в страната, на трасето „Горна Росица“, Севлиево завършиха квалификациите за

Без публика на състезанието по мотокрос на мотополигон “Горна Росица” този уикенд

Във връзка с издадена заповед №РД-01-393/09.07.2020 г. на министъра на здравеопазването и рекордния брой заболели от SARS-Cov-2, предстоящият втория кръг

140 състезатели са подали заявка за участие в първото състезание за сезона по мотокрос в Севлиево

След едногодишна пауза от календара на мотокрос състезанията в България, мотополигон „Горна Росица“ и Община Севлиево се завръщат на мотокрос