Пилотите на Киппен МХ Рейсинг спечелиха Отборните купи по моторкос при младежите и мъжете за 2020 година

Официално завърши и сезон 2020 в дисциплината мотокрос. На мотополигон „ Горна Росица” край Севлиево се проведе последния кръг от

Прочетете повече

Петър Петров спечели 9 точки в надпреварата за Голямата награда на Фландрия и вече е 23-ти в подреждането за СШ

Петър Петров с КТМ спечели девет точки в състезанието за Голямата награда на Фландрия, кръг от  световния шампионат по мотокрос

107 пилоти от 3 нации застанаха на старт в квалификациите преди последния кръга на националния шампионат по мотокрос в Севлиево

107 пилоти от три нации – България, Турция и Италия взеха участие в квалификациите преди последния кръг от националния шампионат

Николай Малинов: Ако следващият сезон не карам на европейското ще се откажа

„Година беше трудна. Имахме финансови проблеми, но въпреки това участвах в три кръга от европейския шампионат. Първото състезание в Италия

Носителите на Отборната титла по мотокрос за 2020 година стават ясни в неделя

Сезон 2020 за дисциплината мотокрос стартира през юли месец на мотополигон „Горна Росица“, град Севлиево и тази седмица ще завърши

Николай Малинов спечели състезанието в Троян със спукана гума и след престой в болница заради ужилване от пчела

Николай Малинов с КТМ спечели 5-тия кръг от календара на BMU European championship по мотокрос, който се проведе на мотополигона

България с Купата на балканските нации по мотокрос след успеха в Троян

Благодарение на отличното представяне и пет крайни победи в класирането, България спечели Купата на балканските нации 2020 на завършилия шампионат

Jeremy Seewer спечели Гран При на Ломбардия, Antonio Cairoli изгуби лидерската позиция в генералното подреждане

Jeremy Seewer с Хонда спечели състезанието за Голямата награда на Ломбардия, кръг от световния шампионат по мотокрос. Словенецът събра актив

Много публика и оспорвани състезания по мотокрос на Гран При България в Благоевград

На трасето в Зелен Дол, Благоевград завърши IV- ия кръг от Републиканския шампионат по мотокрос. Огромен интерен от страна на

114 пилоти ще стартират утре на мотокроса в Зелен дол

На трасето в Зелен дол, край Благоевград завършиха свободните тренировки и квалификациите от програмата на IV- ия кръг от републиканския

Красимир Божурски: Вълнувам се дали всичко ще е мине както трябва, защото аз се чувствам отговорен пред всички хора

„Месеците на изолация се отразиха много лошо най-вече на тренировъчния процес. Най-лошото нещо за един спортист е да го затвориш

Виктор Нейчев: Искам с брат ми да зарадваме приятелите ни, като се представим добре на пистата „Зелен дол“

„Трябва да наблегна на първата част от състезанието. Там ми е слабата страна. Направих няколко слаби манша, но мисля, че

110 състезатели от България и Румъния със заявка за участие в 4-тия кръг от НШ по мотокрос- Grand Prix Благоевград

След кратка едноседмична пауза, републиканският шампионат по мотокрос отново застава на дневен ред с четвъртия си кръг за сезона –

С две втори места Antonio Cairoli спечели Гран При на Емилия Романя, Петров завърши с актив от 2 точки

Antonio Cairoli с КТМ спечели първото място в състезанието за Голямата награда на Емилия Романя, осми кръг от световния шампионат

И тази година Grand Prix Главиница ще има награден фонд и предметни награди

И тази година победителите в отделните класове в състезанието Grand Prix Главиница ще получат парични награди. Организаторите обявиха награден фонд,