Милена Славова, Васко Кръпката, Ицо Хазарта и Обратен ефект ще участват във второто издание на BALKAN RUN “TOGETHER ON THE ROAD” 2020

Милена Славова, Васко Кръпката, Ицо Хазарта и Обратен ефект са част от изпълнителите, които ще участват във второто издание на

Прочетете повече

Linson Moto подсигури награди за най-малките участници в състезанието по мотокрос Grand Prix Девня

Linson Moto подсигури награди за най-малките участници в първия кръг от календара по традиционен мотокрос. Състезанието ще се проведе на

Пилотите на Monster Energy Yamaha Factory Jago Geerts и Ben Watson тренират усилено за „рестарта“ на сезона на световния шампионат в клас MX2

Пилотите на Monster Energy Yamaha Factory  Jago Geerts и Ben Watson тренират усилено за „рестарта“ на световния шампионат по мотокрос

Фетел: Нещо е много сбъркано в химията между Себастиан Фетел и болида на “Ферари” за 2020 година

Нещо е много сбъркано в химията между Себастиан Фетел и болида на “Ферари” за 2020 година, заяви самият германец в

Петър Петров с 11-то време в квалификацията в клас МХ1 от състезанието по мотокрос “Axel International “

Петър Пертов даде 11-то време в квалификацията в клас МХ1 от състеанието по мотокрос “Axel International”. Роденият в Севлиево пилот

Мартин Тодоров: Доволни сме от провеждането на „М6 Ямаха Junior Cup“!

65 състезатели от четири държави -България, Румъния, Молдова и Гърция взеха участие в проведената от пернишкия мотоциклетен спортен клуб „М6

Yamaha FJR1300AE става новият национален полицейски мотоциклет на Италия

Италианският клон на Yamaha Motor Europe NV създаде и разработи проектът “Yamaha for Police”. Чрез него компанията предоставя на разположение

Romain Febvre спечели победата в клас 500 сс в състезанието по мотокрос в Arnhem, Петър Петров не завърши

Петър Петров не успя да завърши състезанието по мотокрос в Arnhem, първото след “паузата” преди рестарта на световното първенство. Победител

Резултати в дисциплината „ендурокрос“ и крайно класиране в третия кръг от РШ BG-X Enduro – ХАРД ЕНДУРО КЪРНАРЕ 2020

Riders.live публикува резултатите в дисциплината „ендурокрос“ и крайното класиране  в третия кръг от РШ BG-X Enduro – ХАРД ЕНДУРО КЪРНАРЕ

Arminas Jasikonis с първо време в квалификацията в клас 500 сс в Arnhem, Петър Петров е 14-ти (РЕЗУЛТАТИ)

Arminas Jasikonis записа най-бърза обиколка в квалификациите в клас 500 сс на състезанието по мотокрос в Arnhem. Тройката затварят Romain