Става ясно защо преговорите между Хамилтън и Мерцедес за нов договор се бавят

Започва да се изяснява защо преговорите между Люис Хамилтън и отбора на Мерцедес се бавят съмнително дълго, въпреки че и

Прочетете повече

Български електрически картинг от 3D-принтера

На 10.10.2020 г. българската компания “Кинетик Аутомотив”представи прототип на електрически картинг по време на международното състезание „Еко 24 часа на

Станаха ясни шампионите в ендурото за 2020 година, оповестиха решенията на общото събрание на БГ Х Ендуро

Станаха ясни шампионите в ендурото за 2020 година. КЛАС ПРОФИ Любомир Иванов – МСК Препараторите – 182 точки Мартин Петков

Ромен Грожан и Кевин Магнусен ще напуснат “Хаас” в края на сезона

Пилотите Ромен Грожан и Кевин Магнусен ще напуснат “Хаас” в края на сезона, съобщиха от американския отбор от Формула 1.

27 500 зрители на състезанието за Гран При на Португалия

Състезанието за Голямата награда на Португалия, кръг от световния шампионат по автомобилизъм  във Формула 1 ще бъде наблюдавано от ограничен

Пилотите на Киппен МХ Рейсинг спечелиха Отборните купи по моторкос при младежите и мъжете за 2020 година

Официално завърши и сезон 2020 в дисциплината мотокрос. На мотополигон „ Горна Росица” край Севлиево се проведе последния кръг от

Петър Петров спечели 9 точки в надпреварата за Голямата награда на Фландрия и вече е 23-ти в подреждането за СШ

Петър Петров с КТМ спечели девет точки в състезанието за Голямата награда на Фландрия, кръг от  световния шампионат по мотокрос

107 пилоти от 3 нации застанаха на старт в квалификациите преди последния кръга на националния шампионат по мотокрос в Севлиево

107 пилоти от три нации – България, Турция и Италия взеха участие в квалификациите преди последния кръг от националния шампионат

Николай Малинов: Ако следващият сезон не карам на европейското ще се откажа

„Година беше трудна. Имахме финансови проблеми, но въпреки това участвах в три кръга от европейския шампионат. Първото състезание в Италия

Носителите на Отборната титла по мотокрос за 2020 година стават ясни в неделя

Сезон 2020 за дисциплината мотокрос стартира през юли месец на мотополигон „Горна Росица“, град Севлиево и тази седмица ще завърши

Крайно класиране – писта сезон 2020

Цялото крайно класиране за сезон 2020 на BMU European Road Racing championship може да го намерите ТУК: http://bfm.bg/wps/wcm/connect/bfm.bg20350/135c165b-8441-4cf7-a1d2-b825ff0a7dc2/NEW+BCRR2020_FINAL+STANDINGS+%281%29+%281%29.pdf?MOD=AJPERES&CONVERT_TO=url&CACHEID=ROOTWORKSPACE.Z18_8HL2HB80N052A0AVP1IQNG20P0-135c165b-8441-4cf7-a1d2-b825ff0a7dc2-nkshxfJ Въпреки това

Йордан Йовчев с тренировъчна програма за шофьори на камиони

Тренировъчна програмаспециално за шофьорите на камиони и техния начин на живот, разработичетирикратният олимпийски медалист и световен шампион по спортна гимнастика

Над 200 пилоти от 15 държави и общо 52 000 обиколки маркираха “ЕКО 24 часа на България”

Единственото по рода си отборно картинг състезание за издръжливост „ЕКО 24 часа на България“ приключи с удивителни резултати и незабравими

Шофьорите на средна възраст са по-склонни да попаднат в инциденти, отколкото тези около 70-е

Застрахователният институт за безопасност на пътищата (IIHS) стигна до интересно заключение въз основа на резултатите на свое проучване. Младите шофьори

„СБ Мото Рейсинг тим“ спечели отборната купа на България, завърши сезона в пистовия шампионат

Завърши последния кръг на BMU European Road Racing Championship 2020. На летищен комплекс „Долна Митрополия“, край Плевен. 92 състезатели от

Отмениха първата свободна тренировка на „Нюрбургринг” заради мъгла

Първата свободна тренировка преди неделното Гран при на Айфел на пистата “Нюрбургринг” в Германия беше отменена заради гъста мъгла. Сесията

„Отбор на звездите“ и над 200 състезатели ще се борят за трофея в първото 24-часово състезание за издръжливост у нас „Еко 24 часа на България“

Събота и неделя духът на легендрното “24 часа на Льо Ман” отново ще завладее всички привърженици на мото спорта у

Спад на продажбите на мотоциклети по света с 21.5% за 8-те месеца на 2020 г.

Световната мотоциклетна индустрия загуби 9 милиона бройки през първите осем месеца на годината. Световните продажби са 32,8 милиона или спад

Николай Малинов спечели състезанието в Троян със спукана гума и след престой в болница заради ужилване от пчела

Николай Малинов с КТМ спечели 5-тия кръг от календара на BMU European championship по мотокрос, който се проведе на мотополигона