Резултати в дисциплината „ендурокрос“ и крайно класиране в третия кръг от РШ BG-X Enduro – ХАРД ЕНДУРО КЪРНАРЕ 2020

Riders.live публикува резултатите в дисциплината „ендурокрос“ и крайното класиране  в третия кръг от РШ BG-X Enduro – ХАРД ЕНДУРО КЪРНАРЕ

Прочетете повече

Резултати от дисциплината “Ендурокрос” и крайно класиране във втория кръг от HARD ENDURO GORNA MALINA 2020

Riders.Live публикува резултатите от дисциплината “Ендурокрос”, както и крайното класиране във втория кръг от НШ HARD ENDURO GORNA MALINA 2020

Световният шампион Теодор Кабакчиев спечели надпреварата в клас „Профи“ в състезанието Three Mountains Hard Enduro Bansko

Световният шампион по СуперЕндуро  Теодор Кабакчиев спечели надпреварата  в клас „Профи“ в състезанието Three Mountains Hard Enduro Bansko , първи

Световният шампион Теодор Кабакчиев излезе начело след навигацията в клас „Профи“ в надпреварата Three Mountains Hard Enduro Bansko

Световният шампион по СуперЕндуро  Теодор Кабакчиев  излезе начело в класирането в клас „Профи“   в надпреварата Three Mountains Hard Enduro Bansko

133 състезатели от 21 спортни клуба ще мерят сили в първото за годината състезание от Националния шампионат BG X- Enduro

133 състезатели от 21 спортни клуба са подали заявка за участие в първия кръг от Националния шампионат BG X- Enduro.

Мото Дружина Банско започна ударно изграждането на трасето за първия кръг от BG X Enduro Championship

Организаторите от Мото Дружина Банско  започнаха ударно изграждането на трасето за първия кръг от BG X Enduro Championship. Надпреварата ще

Теодор Кабакчиев: За тренировка скочих от втория етаж на къщата с мотора

След два месеца изолация най-после спортният живот в България навлиза в нормални релси, поне по отношение на тренировъчния процес. Екипът

БФМ с обръщение към пилотите и любителите на моторните спортове

Българската федерация по мотоциклетизъм публикува официално обръщение към всички пилоти и към любителите на моторните спортове. Изявлението е свързано с

Теодор Кабакчиев пред Superenduro.org: Горд съм, че съм българин

Теодор Кабакчиев научи, че печели световната титла при младежите в шампионата по Супер Ендуро чрез официалното съобщение от пресслужбата на

Теодор Кабакчиев: Нека тази титла е пример за младите, да видят как от малко Габрово може да се покори целия свят

Усещането е приятно. Последните пет месеца си влагах цялата енергия за осъществяването на тази цел – да спечеля световната титла.

Теодор Кабакчиев донесе първа титла за България от Световния Супер Ендуро шампионат

Теодор Кабакчиев (Екстрийм Рейсинг, КТМ) спечели историческа първа титла за България в Световния Супер Ендуро шампионат, след като Международната федерация

Българската федерация по мотоциклетизъм отменя и отлага състезания заради въведеното извънредно положение в България заради пандемията от коронавирус

Във връзка със ситуацията и взетите мерки от страна на правителството, следните състезания се ОТЛАГАТ: РШ МОТОКРОС – Поморие –

Заради коронавирусът отмениха последния кръг от световния шампионат по Супер Ендуро в Полша

Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM) отмени последният кръг от световното първенство по Супер Ендуро, който трябваше да се проведе на

125 състезатели застанаха на старта за Тодоровденски ендуро кушии край Енина

В събота, на Тодоровден, Ендуро клуб Севтополис – Казанлък организира за пореден път състезанието Тодоровденски ендуро кушии. В екстремната надпревара

Теодор Кабакчиев: Няма да се фокусирам върху лидерството, ще продължа да тренирам, а в Полша каквото сабя покаже

„Вместо да се фокусирам върху лидерството, ще продължа да тренирам, а в Полша каквото сабя покаже“, това сподели специално за

Програма на третия кръг от световния шампионат по Супер Ендуро в Испания с участието на Теодор Кабакчиев

Riders.Live публикува програмата на третия кръг от световния шампионат по Супер Ендуро, който ще се проведе утре – 18 януари

Вайдотас Жала при автомобилистите и Тоби Прайс при мотоциклетистите спечелиха първия етап на 42-о рали Дакар

Литовецът Вайдотас Жала е начело при автомобилистите след първия етап на 42-о рали Дакар, което за първи път се провежда

Осмо място за Теодор Кабакчиев в Германия и още 21 точки за генералното класиране

Теодор Кабакчиев (Екстрийм Рейсинг, КТМ) не успя да реализира огромните си възможности във втория кръг от световния шампионат по СуперЕндуро