Мирослав Ангелов е шампион с победа в планинско Благоевград

Мирослав Ангелов (Мегапорт) с Skoda Fabia R5 Evo е новият шампион на планинско у нас. След като спечели титлата на

Прочетете повече

Васко Въжаров най-бърз в тренировките на планинско Благоевград

Васко Въжаров (Грийн Фокс Моторспорт) с Opel Astra бе най-бърз на днешните тренировки за планинско Благоевград – последен кръг от

35 автомобила заявени за планинско Благоевград

Вместо старт на шампионата, планинско Благоевград стана финал. Заради COVID-19 се наложи два пъти за се сменят датите на планинско

Миро Ангелов печели и Лясковец, Искрен Веселинов повежда в шампионата

Мирослав Ангелов (Мегапорт) с Skoda Fabia R5 Evo, Косьо Йорданов (Грийнфокс) с Renault Megane Maxi и Искрен Веселинов (Дианел Рейсинг)

Пламен Камбуров с най-добро време на тренировките в Лясковец

Едва ли някой се е съмнявал, че пилотът на Ел-Ви Ауто Рейсинг Пламен Камбуров ще отстъпи първото място в планинско

35 заявки за планинско Раховец-Лясковец 2020

Третият старт от националния планински шампионат е тази събота и неделя. Състезанието Раховец – Лясковец се утвърди като много динамично

Драми в планинско Осогово, първи Миро Ангелов, Заю Баю декласиран

Страхотни драми се разиграха в планинско Осогово – втори кръг от националния шампионат. Фаворити и рекордьори отпаднаха, победителят Васко Въжаров