Ken Roczen спечели втория кръг от световните серии Monster Energy Supercross в Сейнт Луис

След почти три години, след като стъпи на световния връх в световните серии Monster Energy Supercross  Ken Roczen спечели втория кръг в клас 450 сс  от веригата в Сейнт Луис, щата Мисури (САЩ). Пилотът на Honda спечели с лекота състезанието, като изпревари победителя от първия кръг в Анахайм Justin Barcia с Yamaha. На третото място се нареди Jason Anderson с Husqvarna.

Можете да проследите състезанието в клас 450 сс тук:

В клас 250 сс шампион във втория кръг стана Austin Forkner с Kawasaki. Негови подгласници са Justin Cooper с Yamaha, който спечели първото състезание за сезона и Brandon Hartranft с КТМ.