M6 Yamaha Racing Team грабнаха 3 купи в първия кръг на републиканското по мотокрос

Състезателите на M6 Yamaha Racing Team стартираха чудесно мотокрос сезон 2019, грабвайки 3 купи в Гран при Поморие – първи кръг от Републиканския шампионат.

С убедителни победи в двата манша днес и пълен актив от 50 точки златото в клас МХ40 (за състезатели над 40 години) спечели многократният републикански и балкански шампион Мартин Тодоров. В клас МХ първи подиум за 2019 записа Петър Петров, който зае третото място в крайното класиране за днешния ден.

Изключителен талант и солиден напредък демонстрира Дани Цанков в клас MX65. Младата надежда на M6 Yamaha Racing Team даде повече от задоволителния резултат 3-2 в двата неделни манша и с актив от 42 точки, грабна среброто в Порой.

Предизвикателствата за пилотите на M6 Yamaha Racing Team продължават 13-14-ти април в Молдова, където стартира BMU European Motocross Championship.