Състезател и треньор с първи места във финала на BMU европейски шампионат по мотокрос в Румъния

Дани Цанков и неговият треньор Мартин Тодоров записаха впечатляващо представяне във финала на BMU европейски шампионат по мотокрос на в Чиолпани (Румъния).

В клас 65 сс Дани Цанков беше безапелационен и спечели победите и в двата манша.

Отборът на М6 Yamaha racing team записа още един подиум и то не на кого да е, а на треньора на Дани – Мартин Тодоров. Спортният директор на клуба стъпи на първото място и в двата манша в клас МХ.

„Последния кръг от BMU европейски шампионат за М6 Yamaha racing team мина повече от добре. Всички сме много радостни от постигнатите резултати. В клас 65 Дани Цанков спечели и двата манша. Той показа много добра скорост още в първите тренировки и беше много убедителен по време на състезанието. Определено съм много горд с този резултат.

В клас 85 Цветан Бузин кара добре, но на всички ни е ясно че в неговия първи сезон няма как да преследваме високи резултати.

Аз спечелих и двата манша, но за да бъда честен не съм в кой знае колко добра форма.

Ще направя всичко възможно за отборното състезание в Айтос да вдигна малко скоростта и издръжливостта си“, сподели специално за Riders.Live  Мартин Тодоров.