В падока с… Мартин Тодоров за представянето на състезателите на M6 Yamaha Racing Team в 3-ти кръг от РШ по мотокрос

Както Riders.Live по-рано спомена, този уикенд на мото-полигон „Козар Белене“ край град Левски се проведе 3-тият кръг от Републиканския шампионат по мотокрос. Успешно представяне регистрираха и момчетатат на M6 Yamaha Racing Team Дани Цанков #96 в клас МХ65, Цветан Бузин #38 в МХ85 и Мартин Тодоров #6 в клас МХ40, които завършиха съответно на 4, 7-мо и 1-во място в крайните класирания на своите категории.

Eто какво сподели за Riders.Live мениджъра на отбора Мартин Тодоров след надпреварата:

Състезанието мина добре. В клас МХ65 Дани допусна много грешки и не можа да кара така както може. За него мога да кажа, че ограничи загубите до минимум. В МХ85 Цветан беше много притеснен, но се справи добре. Все пак това е второ състезание за него и е нормално да допуска такива грешки. Моето представяне беше добро. По време на първия манш се чудтвах отлично върху мотора и спечелих относително лесно. Във втория манш обаче не карах по най-добрия начин. Видях, че Гриша е по бърз и имах нужда да видя къде греша. Направихме хубаво състезание и съм радостен, че спечелих.” – каза Мартин Тодоров